Zadnje aktivnosti

Zadnje aktivnosti korisnika mogu vidjeti samo registrirani korisnici.

Online korisnici

Online korisnike Agrokluba mogu vidjeti samo registirani korisnici.
Za potpune funkcionalnosti ovih servisa, prijavi se.

Promo

Oglas za posao: Agronom

Nažalost, oglas nema fotke :(

Kontakt - Acrobat D&M

tel: 0913588624
e-mail: sara_dobranic@yahoo.com

pogledaj sve oglase korisnika

Cijena: na upit

Opis

Mjesto rada: Imanje u blizini Slunja

Opis posla: Tražimo iskusnog i strastvenog agronoma za nadzor svih potrebnih poslova na našem brzorastućem imanju. Kandidat će biti odgovoran za planiranje, organizaciju i nadzor poljoprivrednih aktivnosti s ciljem optimizacije proizvodnje i održavanja visoke kvalitete.

Glavne odgovornosti:

  • Planiranje i koordinacija svih poljoprivrednih aktivnosti.
  • Nadzor rada zaposlenika i osiguranje efikasnog izvođenja zadataka.
  • Praćenje usjeva, bolesti i štetnika te implementacija odgovarajućih mjera.
  • Upravljanje zalihama i osiguranje optimalne uporabe resursa.
  • Izrada i implementacija planova za poboljšanje proizvodnje.
  • Suradnja s vanjskim stručnjacima i institucijama radi unapređenja proizvodnih procesa.

Uvjeti:

  • VSS - Agronomija ili srodno područje.
  • Minimalno 1 godina iskustva na sličnim poslovima.
  • Izvrsno poznavanje poljoprivrednih praksi i tehnologija.
  • Sposobnost samostalnog donošenja odluka i rješavanja problema.
  • Odlične organizacijske i komunikacijske vještine.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:

  • Stalni radni odnos.
  • Placen smještaj
  • Konkurentnu plaću i beneficije.
  • Rad u dinamičnom i poticajnom okruženju.
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja.

Ako ste motivirani, odgovorni i želite postati dio našeg uspješnog tima, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na sara_dobranic@yahoo.com

Radujemo se vašim prijavama!

Info

Kategorija: Radna mjesta
Vrsta oglasa: Ponuda
Država: Hrvatska
Županija: Karlovačka
Grad: Donje Primislje
Datum objave oglasa: 25.07.2024.
Pregleda: 108
Šifra oglasa: 62833

Klikni i besplatno predaj do 5 oglasa u Agroklub poljoprivredni oglasnik! Predaj oglas